Wat moet ik nu doen?
Onlangs heb ik iets gegeten waarvan mijn vrienden vertelden dat het kalfsvlees was. Later ontdekte ik echter dat het varkensvlees bleek te zijn. Wat moet ik nu doen?
Direct naar Vragenbank Lezingen Artikelen Cursussen
Voeding en slachten
Onlangs heb ik iets gegeten waarvan mijn vrienden vertelden dat het kalfsvlees was. Later ontdekte ik echter dat het varkensvlees bleek te zijn. Wat moet ik nu doen?
Het eten van mensenvlees om te overleven Is het toegestaan om mensenvlees te eten als er helemaal geen andere optie is? En is er een verschil tussen levend/dood eten? Zoa…
Mijn vraag gaat over dierlijk stremsel in kaas. Stremsel komt uit de lebmaag van zoogdieren. Vaak wordt het verkregen van dode dieren of van dieren die niet-islamitisch g…
Hoe zit het met wijnazijn, brandewijnazijn, witte wijnazijn etc? Is het halal of haram aangezien de bron wijn (alcohol) is?
Is het toegestaan om vlees te eten dat geslacht is door een christen of jood, zo ja mogen we dan in landen die zich christelijk beschouwen bij bijv. de McDonalds eten?
Wat is het oordeel van het eten van garnalen in de Hanafi wetschool?
Hoe zit het met het eten van zeedieren binnen de Hanafi wetschool? Welke dieren mogen we niet eten? En hoe zit het met het eten van mosselen en kokoreç (grillgerecht van…
Er is net antwoord gegeven op de vraag over dieren uit de zee, waarin stond dat alles uit de zee verboden is behalve vissen, en dat krabben en mosselen dus niet zijn toeg…
Wat is de mening van de ahnaaf omtrent roken van sigaretten of shisha (met/zonder tabak)?
Hoe zit het met de e-nummers in voedselproducten? in hoeverre dienen deze vermeden te worden? Ik weet dat de Albert Heijn expliciet vermeldt dat het brood vega is, maar l…